OKULARY DLA DZIECI

Dzieci zwykle nie są zadowolone, gdy muszą nosić okulary, zwłaszcza gdy niewygodna oprawka dodatkowo  ogranicza ich swobodę i beztroską zabawę.

Dlatego okulary dla dziecka powinny posiadać kilka ważnych cech, które sprawią, że maluch będzie je chętnie zakładał.

  • Oprócz dużej wygody noszenia, muszą się im po prostu podobać. Ładne, modne okulary Poznań mogą stać się przyczyną do dumy a nie do obaw i niezadowolenia. Wygląd oprawek ma duże znaczenie, ponieważ dzieciom zależy na akceptacji ze strony rówieśników. Czasy „okularników” już dawno minęły. Lekkie i dobrze dopasowane okulary powstały po to, żeby sprostać aktywności naszych dzieci.
  • Rodzice zazwyczaj przywiązują największą wagę do bezpieczeństwa ich pociech oraz trwałości wybranego rozwiązania. Dlatego okulary dla dzieci wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia i pęknięcia.

Dzięki wizycie w naszym zakładzie optycznym znajdą Państwo duży wybór opraw okularowych oraz szkła, które pozwolą na pogodzenie tych wymagań.

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zakładu optycznego, poznaliśmy zarówno potrzeby dzieci, jak i rynek produktów stworzonych specjalnie z myślą o maluchach.

W naszym zakładzie optycznym oferujemy najwyższej jakości okulary dla dzieci w Poznaniu oraz fachową pomoc przy ich wyborze.

Starannie wybieramy wszystkie oferowane produkty, tak żeby zapewnić najmłodszym klientom  zadowolenie z okularów, a rodzicom brak obaw o bezpieczeństwo.

Nasza wiedza pozwala nam na udzielenie fachowej porady, a także na spełnienie życzeń i potrzeb, które mogą mieć nasi mali klienci.

Również czas spędzony u okulisty oraz optyka czy optometrysty nie musi być nieprzyjemny dla malucha i jego rodziców. Ponieważ dzieci często goszczą w naszych progach, wiemy w jaki sposób stworzyć przyjemną, ciepłą atmosferę, która sprawi, że wizyta stanie się ciekawą przygodą dla każdego malucha.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez nasz salon optyczny specjalnie dla dzieci. Mamy nadzieję, że miło spędzimy czas….Jesteśmy tu… żeby pomagać!

NASZA OFERTA

Okulary korekcyjne

Okulary progresywne

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary dla dzieci

Naprawa okularów

Akcesoria optyczne