ZAKŁAD OPTYCZNY FIRMA DUTKIEWICZ

Na zdjęciu Czesław Dutkiewicz, założyciel zakładu, mistrz optyki okularowej, który zapisał się w historii Poznania jako współzałożyciel Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych, gdzie pełnił funkcję Starszego Cechu.

To właśnie od niego się zaczęło w 1959 roku.

Człowiek, który potrafił zarazić swą pasją całą rodzinę.

Kontynuujemy tradycję już ponad 60 lat!

Obecnie Zakład Optyczny od 1984 roku prowadzony jest wspólnie przez córki, mgr Ilonę Nowaczek oraz mgr Małgorzatę Święcioch, a od 2008 roku dołączyło do nas już trzecie pokolenie optyków.

Celem Zakładu jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów z dziedziny optyki okularowej, świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez wprowadzanie najnowszych standardów optyki.

Pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie i wykształcona kadra specjalistów.

Pod okiem doświadczonych optyków, optometrysty i okulisty, klienci z Poznania i okolic mogą zrealizować recepty prywatne, dobrać okulary sportowe, dziecięce oraz przeciwsłoneczne, a także dokonać niezbędnych napraw posiadanych już okularów.

Szeroka gama naszych usług pozwoli Państwu zarówno wybrać odpowiednie okulary, jak i znaleźć wysokiej jakości artykuły i akcesoria optyczne.

Salon optyczny Firma Dutkiewicz Poznań posiada również bardzo dobrze wyposażony gabinet okulistyczny i optometryczny, w którym skorzystać można z badania wzroku, ustalenia refrakcji, przy użyciu autorefraktometru (tzw. komputerowe badanie wzroku)oraz z profesjonalnego doboru soczewek kontaktowych. Zamówione okulary są wykonywane w naszym laboratorium przy wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu optycznego.

Już nie musisz szukać pomocy w kilku miejscach.

Wszystko załatwimy u nas… od badania po dobór okularów.

o-NAS2
1519414_797063400308944_663640134_o
NASZA OFERTA

Okulary korekcyjne

Okulary progresywne

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary dla dzieci

Naprawa okularów

Akcesoria optyczne