OKULARY PROGRESYWNE

To może być prezbiopia!

U większości osób, średnio po 40 roku życia, pojawiają się trudności z widzeniem przedmiotów z bliska. Jest to efekt naturalnych zmian zachodzących w układzie wzrokowym wraz z wiekiem. Wtedy właśnie zaczyna się prezbiopia czyli utrata zdolności akomodacji.

Konieczne staje się posiadanie okularów do czytania, a wiele osób zaczyna potrzebować osobnej pary do czytania oraz osobnej do dali.

Problemem staje się konieczność ciągłej zamiany okularów w zależności od okoliczności, zapominamy o noszeniu dwóch par przy sobie, gubimy jedną z par itd. Często też odczuwamy dyskomfort i zmęczenie oczu.

Jednak prawidłowo skorygowana prezbiopia wcale nie musi być uciążliwa.

Rozwiązaniem tych problemów są okulary progresywne.

  • Dzięki stopniowej zmianie korekcji w soczewkach zapewniają ostre widzenie na różne odległości, od dali przez odległości pośrednie do bliży
  • Górna część szkieł zagwarantuje wyraźne widzenie dali, dolne obszary wspierają widzenie bliskich odległości, a obszar pośredni soczewki progresywnej umożliwi płynne przejście między dalą a bliżą.
OKULARY PROGRESYWNE - KORZYŚCI

Należy podkreślić, że nie istnieją uniwersalne soczewki progresywne dla każdego. Konstrukcje soczewek progresywnych różnią się od siebie.

I w tym miejscu rozpoczyna się nasza rola. Nasz wykwalifikowany personel po konsultacji optycznej uwzględniając korekcję wzroku pacjenta, zapozna się z wcześniejszymi doświadczeniami Państwa z okularami.

Ustalimy oczekiwania i potrzeby, charakter pracy, styl życia, poziom aktywności w czasie wolnym, ilość czasu, który spędzacie Państwo w samochodzie czy przy komputerze.

Wszystkie te czynniki zostaną uwzględnione przy wyborze idealnych dla każdego soczewek progresywnych, zgodnych z indywidualnymi wymaganiami wzrokowymi.

Soczewki progresywne proponujemy:

Osobom poszukującym ekskluzywnych rozwiązań oraz najwyższej jakości zarekomendujemy soczewki progresywne zindywidualizowane tzw.”szyte na miarę”. Zapewniają one:

Personalizacja umożliwia zaprojektowanie soczewki progresywnej w pełni dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

GWARANCJA ADAPTACJI

Tak, jak każda zmiana w naszym życiu wymaga zaadoptowania, tak i do soczewek progresywnych również musimy się przyzwyczaić.

W przypadku, gdy pojawi się dyskomfort i brak oczekiwanego komfortu widzenia-  ZAPRASZAMY

 Gwarantujemy optymalne rozwiązania.

NASZA OFERTA

Okulary korekcyjne

Okulary progresywne

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary dla dzieci

Naprawa okularów

Akcesoria optyczne