Optyk, Okulista Poznań

Zakład Optyczny Firma Dutkiewicz to prężnie rozwijający się salon optyczny w Poznaniu. Zlokalizowany jest przy Rynku Wildeckim, a cieszy się renomą i zaufaniem Klientów już od wielu długich lat. Założycielem zakładu był mistrz optyki okularowej, Czesław Dutkiewicz, który zapisał się w historii Poznania, jako współzałożyciel Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych. Działając bez przerwy od 1959 roku, Firma Dutkiewicz nieustannie wzbogaca swoją ofertę o nowoczesny sprzęt do wykonywania okularów oraz do badania wzroku. Szeroka gama usług poznańskiej firmy pozwoli Państwu zarówno wybrać odpowiednie okulary, jak i znaleźć wysokiej jakości artykuły i akcesoria optyczne.


Po dwudziestu pięciu latach prowadzenia zakładu, poznański optyk zdecydował się przekazał firmę w ręce córek: Ilony Nowaczek i Małgorzaty Święcioch. Obecne właścicielki kultywują wieloletnie tradycje rodzinne gwarantując fachową pomoc oraz dostarczając najnowsze trendy okularów w Poznaniu. Dzięki nim, Klienci otrzymują gwarancję solidnego wykonania w możliwie jak najkrótszym terminie.


Od 1990 roku salon optyczny Firma Dutkiewicz Poznań posiada również bardzo dobrze wyposażony gabinet okulistyczny, w którym skorzystać można z komputerowego badania wzroku, specjalistycznych badań dla kierowców oraz z profesjonalnego doboru soczewek kontaktowych. Pod okiem doświadczonych optyków, optometrystów i okulisty, Klienci z Poznania i okolic są w stanie zrealizować recepty prywatne, jak i Narodowego Funduszu Zdrowia, dobrać okulary sportowe, dziecięce oraz przeciwsłoneczne, a także dokonał niezbędnych napraw posiadanych już oprawek.


Szukając wykwalifikowanego optyka w Poznaniu, nie sposób nie zajrzeć do Zakładu Optycznego Firma Dutkiewicz, w którym znajdą Państwo pełen zakres usług, od doboru okularówó po montaż szkieł. Co więcej, w trosce o dobry wzrok nie tylko mieszkańcy Poznania, ale także całej Polski oraz o komfort noszenia okularów, nasz salon optyczny jest w stanie zrealizować każde, nawet najbardziej wyszukane zlecenie. A pomocne będzie w tym wieloletnie doświadczenie i wykształcona kadra specjalistów.


Optyk Poznań Firma Dutkiewicz - firma optyczna z tradycjami.
 
krio+logo

Szybki Kontakt

Zakład Optyczny Firma Dutkiewicz
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 115
61-567 Poznań

Szybki kontakt

(61) 833 08 68
info@optykdutkiewicz.plGodziny otwarcia:
Pon. - Pt. 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00